Poznaj naszą firmę

Nasza przygoda ze stolarstwem zaczęła się już w 2014 roku. Po latach wspólnej pracy, zdobyciu niezbędnej wiedzy i doświadczenia, postanowiliśmy założyć własny zakład stolarski. Naszym punktem wspólnym w tworzeniu mebli jest niezwykła dbałość o szczegóły. Wykonane przez nas kuchnie, szafy, szafki RTV, komody, czy meble łazienkowe charakteryzują się dobrą jakością i precyzją wykonania. Wyróżnia nas dbałość o każdy detal tworzonych przez nas mebli, a także kompleksowość usługi.

Zespół CDM

Naszych pracowników cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Głównymi stolarzami są Łukasz, który specjalizuje się w stolarstwie od 2014 roku i Adam, który od 2015 zdobywa doświadczenie w tej branży. Naszymi pomocnikami są Marcin, który już od 2016 wykonuje meble oraz Patryk, który od 2017 zdobywa doświadczenie. Cały czas rozwijamy się i uczymy, by być w czołówce branży stolarskiej. Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi projektantami, kamieniarzami, tapicerami i spawaczami konstrukcji metalowych oraz innymi zaprzyjaźnionymi stolarzami, tak by efekt końcowy zadowalał w pełni naszego klienta.

zadowolonych klientów

lat doświadczenia

wyspecjalizowanych stolarzy

pracowitych pomocników

Realizacje

Każde zlecenie jest dla nas indywidualnym projektem, spersonalizowanym co do milimetra. Stawiamy na jakość i dbałość o każdy szczegół.

Sprawdź naszą ofertę

Nasi wyspecjalizowani stolarze wykonają solidne, funkcjonalne i piękne meble na wymiar, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przekonaj się sam!